رشته و دانشگاه دل‌خواهتو تو سه سوت پیدا کن!

مهاجرت تحصیلی یکی از بهترین روش ها برای زندگی در کشورهای پیشرفته است. دانش آموزا و دانشجوها می‌تونن تو بهترین سن از کشور خارج بشن و خیلی زود یه زندگی ایده آل رو برای خودشون بسازن. اون ها می‌تونن توی معتبر ترین دانشگاه های جهان بصورت رایگان تحصیل کنن و از بالاترین خدمات بهره مند […]

مهاجرت تحصیلی یکی از بهترین روش ها برای زندگی در کشورهای پیشرفته است. دانش آموزا و دانشجوها می‌تونن تو بهترین سن از کشور خارج بشن و خیلی زود یه زندگی ایده آل رو برای خودشون بسازن. اون ها می‌تونن توی معتبر ترین دانشگاه های جهان بصورت رایگان تحصیل کنن و از بالاترین خدمات بهره مند بشن! اما چطوری میتونیم از رشته مورد نظرمون تو دانشگاه های مختلف مطلع بشیم؟

See the source image

اگه شما هم تو فکر مهاجرت تحصیلی هستید، حتما تاحالا با این مشکل مواجه شدید که کدوم دانشگاه ها رشته مورد نظرتون رو دارند؟ مثلا اگر قصد مهاجرت به فرانسه رو داشته باشید، قطعا با بسیاری از دانشگاه های این کشور آشنایی ندارید. طبیعتا نمی‌توانید به تک تک دانشگاه ها سر بزنید و از گزینه های مورد تدریس در آن ها مطلع شوید. پس راه حل چیست؟

رشته دانشگاه های خارجی

برای مهاجرت تحصیلی، شما باید ابتدا مقطع تحصیلی، حیطه و کشور مد نظر خود را انتخاب کنید. سپس اطلاعات کاملی درباره ی شرایط پذیرش ، مدارک مورد نیاز کسب کنید. همچنین مدت زمانی که برای فرآیند مهاجرت تحصیلی لازم است را در نظر بگیرید و تا قبل از مدت زمان موعود مدارک خود را آماده کنید.

دنیاب: از این راه های ساده، روزانه 100 دلار درامد کسب کنید!

زمانی که کشور مقصد خودتون رو انتخاب کردید اما با دانشگاهای این کشور آشنایی ندارید و صرفا میخواید یه دید کلی نسبت به دانشگاه هایی که تو اون کشور رشته شمارو تدریس می‌کنن پیدا کنید، میتونید از این وبسایت هایی که بهتون معرفی می‌کنم استفاده کنید. این وبسایت ها بر اساس کشور ها تقسیم بندی شدن و کمکتون می‌کنن هیچ دانشگاهی رو جا نندازید!

فرانسه

campusfrance.org

نروژ

studyinnorway.no

سوئد

universityadmissions.se

هلند

studyinholland.nl

اتریش

studyinaustria.at

فنلاند

studyinfinland.fi

ایتالیا

universitaly.it

آلمان

DAAA.de

استرالیا

collegedunia.com

کانادا و آمریکا

universitystudy.com

انگلستان

theuniguide.co.uk

دیدگاه خود را بنویسید

لینک

طراحی سایت و تولیدمحتوا سئو
خرید اقساطی تور – آریاپردیس

جمعیت ایرانیان مهاجر

امارات 454000
آمریکا 397735
کانادا 213160
آلمان 203000
ترکیه 154965
بریتانیا 83531
سوئد 81000
استرالیا 77780
کویت 46419